0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Darbo laikas

Medelyno darbo laikas nuo Balandžio 1 d. iki spalio 20 d. - pirmadienį - ketvirtadienį 8:00-17:00 | penktadienį 8:00 - 18:00

šeštadienį 9:00-15:00


Kviečiame apsilankyti, pasitarti ir išsirinkti.


Naujos prekės

Naujos prekės

www.medeliai.lt - Limino dekoratyvinių augalų medelynas
Kontaktai PDF Spausdinti El. paštas

Limino medelynas

Limino kaim 8., Linkmenų sen., Ignalinos raj.

Ūkininkas Edgūnas Kiminius

el. paštas:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Darbo laikas:

Nuo balandžio 1d. iki spalio 20d.

pirmadienį - ketvirtadienį:

8.00 - 17.00

penktadienį:

8.00 - 18.00

šeštadienį:

9.00 - 15.00


Koordinatės 623034, 6132470 (LKS)
55.312191, 25.938181 (WGS)
55° 18' 43.89", 25° 56' 17.45" (WGS) 
DUK PDF Spausdinti El. paštas

(Dažnai Užduodami Klausimai)

1. Kas yra užsakymo patvirtinimas?

Užsakymo patvirtinimas - tai antras Jūsų nurodytu el . paštu gautas laiškas, kuriame parašyta, kad Jūsų užsakymo būsena iš „UŽREGISTRUOTAS“ pasikeitė į „PATVIRTINTAS“ ir jame esanti asmeninė žinutė nuo mūsų, kad „augalai rezervuoti“. Žinutėje nuo mūsų gali būti ir kita svarbi informacija, susijusi su Jūsų užsakymu. Užsakymo patvirtinimas reiškia, kad Jūsų užsakyti sodinukai yra surinkti ir paruošti atidavimui / išsiuntimui.

2. Kodėl turiu sulaukti užsakymo patvirtinimo?

Kadangi prekybą vykdome ne tik internetu, turimi  sodinukų kiekiai medelyne greitai keičiasi (tiksliau mažėja), o ir dėl kokių nors priežasčių nukentėjusių  augalų Jums tikrai nerezervuosime ir nesiųsime, todėl gavę Jūsų užsakymą turime kiekvienu atveju įsitikinti ar yra pakankamas kiekis kokybiškų sodinukų.

3. Kiek užtrunka užsakymo patvirtinimas?

Užsakymo patvirtinimas gali trukti nuo kelių valandų iki 2 darbo dienų.  Jei skubate ar augalų norite atvažiuoti pasiimti užsakymo pateikimo dieną, susisiekite šiuo tel. nr. 8-671-18939 ir Jūsų užsakymas bus kaip įmanoma greičiau surinktas ir paruoštas atidavimui.

4. Ką daryti, jei apmokėjau užsakymą nesulaukęs patvirtinimo?

Visų pirma – sulaukite užsakymo patvirtinimo.  Galbūt turėsime visko pakankamai. Jei vis tik kažko nebeturime,  už likusią laisvą pinigų sumą išsirinkite iš mūsų parduotuvės bet kuriuos kitus sodinukus ir informuokite mus kontaktuose nurodytu tel. nr. arba el. paštu ir trūkstamus augalus pakeisime Jūsų išsirinktais.

5. Ką reiškia „augalai rezervuoti“?

Tai reiškia, kad pagal Jūsų užsakymą mes atrinkome geriausius ir gražiausius šiuo metu turimus sodinukus ir juos sukrovėme į specialiai užsakytiems augalams skirtą vietą ar kaip kitaip juos pažymėjome ir jie nebus parduodami: 3 dienas, jei pasirinkote apmokėjimą bankiniu pavedimu; 7 dienas, jei pasirinkote atsiskaitymą grynaisiais, atsiimant augalus medelyne ar augalų atsiėmimo punkte.

6. Kada jūs pamatote mano užsakymą?

Jūsų užsakymą pamatome, kai paspaudžiate mygtuką „Patvirtinti užsakymą“. Jūsų nurodytu el. paštu tučtuojau išsiunčiamas automatiškai sugeneruotas el. laiškas, kad užsakymas „UŽREGISTRUOTAS“.

7. Ką reiškia užsakymo statusas:

  • Užregistruotas – mes gavome Jūsų užsakymą.
  • Patvirtintas – augalai rezervuoti (surinkti ir paruošti atidavimui / išsiuntimui). Skaityti aukščiau „Ką reiškia „augalai rezervuoti“?“
  • Laukia apmokėjimo – užsakymas patvirtintas, laukiame apmokėjimo bankiniu pavedimu.
  • Apmokėtas – pasirinkus atsiėmimą Limino medelyne, kai mokama bankiniu pavedimu, tai reiškia, kad jau galite atvažiuoti atsiimti sodinukų. Užsakius pristatymo paslaugą, tai reiškia, kad augalai Jums bus išsiųsti artimiausiu reisu.
  • Pristatytas – užsakytus augalus priėmė / atsiėmė Jūs ar Jūsų įgaliotas asmuo.
  • Atšauktas – užsakymas anuliuotas Jūsų pageidavimu ar dėl apmokėjimo / atsiėmimo terminų nesilaikymo.
  • Laukiantis atsiėmimo - sodinukai pristatyti į augalų prekybos aikštelę Nemėžėlėje arba surinkti ir paruošti atsiėmimui Limino medelyne. Atsiimti galite aikštelės/medelyno darbo laiku (žiūrėti skyrelyje "Kontaktai") ne ilgiau kaip per 7 dienas (medelyne) ir ne ilgiau kaip per 6 dienas (Vilniuje).

8. Kokio dydžio sodinukus parduodate?

Mūsų internetinėje parduotuvėje surašyti visi dydžiai ir kainos, ką turime būtent šiuo metu. Pirmiausia, kad atsidarytumėte prekės aprašymą, paspauskite ant augalo pavadinimo.

Atsidariusiame lange išskleiskite sąrašą kaip parodyta paveikslėlyje. Išskleistame sąraše (mūsų pavyzdyje) matote, kad šių tujų turime 25 cm aukščio po 10 Lt ir 70 cm aukščio po 15 Lt. Pasirinkę norimą variantą, spauskite "Į krepšelį" ir prekė atsidurs jūsų prekių krepšelyje.

 

9. Kaip apmokėti užsakymą po patvirtinimo, jei pasirinkau mokėjimą pavedimu?

Mūsų puslapyje atsiverskite skyrelį "Atsiskaitymo būdai", ten rasite visus reikalingus duomenis pavedimui. Tuomet prisijunkite prie savo interneto banko ir padarykite paprastą vietinį mokėjimą. Nepamirškite mokėjimo paskirtyje nurodyti savo užsakymo nr.!

10. Padariau užsakymą ne sezono metu (žiemą). Kada turėsiu daryti pavedimą?

Apmokėjimą atlikti reikės tik pavasarį, kai gausite užsakymo patvirtinimą.

11. Kaip jus rasti?

Linkmenyse centrinėje sankryžoje sukite link Pakiaunio (bus kelio ženklas Pakiaunys). Jei atvažiuosite nuo Švenčionių pusės, sukti reikės į kairę, jei atvažiuosite nuo Utenos pusės, sukti reikės į dešinę. Važiuokite pagrindiniu keliu apie 600 m, kol dešinėje pusėje pamatysite didelį raudonų plytų pastatą. Labai labai didelį, tikrai nepravažiuosite :) Dešinėje kelio pusėje stovės šių poilsio namų informacinis stendas, kairėje bus nedidelis asfaltuotas keliukas ir kelio ženklas "Miško g." - sukite į kairę. Važiuokite tiesiai (apie 600 - 700 m), kol kairėje pusėje pamatysite mūsų reklaminį skydelį. Iškart už jo sukite į kairę. Štai jūs jau ir atvykote :)

12. Ar turite šiame puslapyje aprašytų augalų, kokio jie dydžio ir kiek kainuoja?

Mūsų internetinėje parduotuvėje matote tik tuos augalus, kuriuos realiai turime medelyne. Jei vakar nusižiūrėjote kokį gražų augalėlį, o šiandien nebegalite jo rasti, vadinasi mes jį pardavėme. Jei randate - vadinasi medelyne turime dar mažiausiai 1 vnt. Kaip sužinoti kokio dydžio sodinukų turime ir kiek jie kainuoja plačiau skaitykite klausimą Nr.8

 
Paaiškinimai PDF Spausdinti El. paštas

 

Sutartiniai žymėjimai:

C3/20cm.       -  3 litrų vazonas, 20 cm augalo aukštis

C1.5 / mažas  - 1.5 litrų vazonas, augalo aukštis apie 1-10 cm

Gr.                   -  parduodami iškasti iš grunto.

C10/Pa120(140)    - 10 litrų vazonas, augalas skiepytas į kotą, kurio aukštis 120cm. Bendras augalo aukštis (kotas  + įskiepis) 140 cm, įskiepio aukštis šiuo metu 20 cm.

 

  • Nurodyti tikslų augalo aukštį yra sunku, nes jie auga, yra apkerpami ir t.t. Todėl internetinėje parduotuvėje nurodyti vidutiniai dydžiai (+-10 cm).
  • Į augalo aukštį vazono aukštis nėra įskaičiuotas.
 
Apie mus PDF Spausdinti El. paštas
Limino dekoratyvinių augalų medelynas

Gerbiami pirkėjai,

Limino dekoratyvinių augalų medelynas įkurtas 1994 m. Metams bėgant, didėjo jo plotas, gausėjo augalų asortimentas, augo mūsų patirtis, kompetencija ir profesionalumas.

Šiuo metu auginame daugiau kaip 500 rūšių ir formų dekoratyvinių augalų. Dalį ploto užima augalų ekspozicija, kuri nuolat plečiama. Nemažai sodinukų auginame vazonuose, todėl jų įsigyti galima nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Grunte auginamais augalais prekiaujame balandžio-gegužės ir rugsėjo-spalio mėn. Dauguma siūlomų augalų lengvai auginami, atsparūs šalčiams, ligoms ir kenkėjams, todėl jų priežiūrai nereikia skirti daug laiko.

Dalis mūsų asortimento-egzotiški, Lietuvoje dar reti augalai. Siekiame, kad medelyne sau mielą ir reikalingą augalą rastų kiekvienas-lapuočių ir spygliuočių mėgėjas, milžinų ir nykštukų mylėtojai, didelių sodybų ir mažyčių sodelių šeimininkai.

Jau daug metų esame Lietuvos dendrologų draugijos ir Lietuvos gėlininkų sąjungos nariai, dalyvaujame šių organizacijų rengiamose konferencijose ir mokslinėse ekspedicijose Lietuvoje bei užsienyje. Savo žiniomis ir sukaupta patirtimi dalinamės su kolegomis ir su pirkėjais. Pas mus visuomet galite gauti kvalifikuotą informaciją įvairiais augalų auginimo ir komponavimo klausimais.

Nuoširdžiai kviečiame aplankyti mūsų medelyne.

Linkime malonių akiai ir mielų širdžiai pirkinių. Smile

 
Augalų pristatymas - atsiėmimas PDF Spausdinti El. paštas
Galimi pristatymo būdai
Jums pristatys augalus Jūsų nurodytu adresu. Siuntinio kaina 12,1 eurai. Minimali krepšelio suma 30 eurų. Užsakius augalų už 60 eurų ir daugiau pristatymas nemokamas. Siunčiamų augalų dydis iki 50 cm. Augalų kasamų iš grunto nesiunčiame. Vienos siuntos svoris negali viršyti 30 kg. Siuntas pakuojame ir siunčiame pirmadieniais - trečiadieniais. Užsakymai apmokėti iki pirmadienio 17 val. išsiunčiami tą pačią savaitę, jei apmokėjimą gauname vėliau - kitos savaitės pirmą darbo dieną. Kurjerus siuntą pristato per 1-3 d.d. Orientacijai: C3 sveria apie 2,5 kg.
  • Augalų pristatymas bet kur Lietuvoje (neribojant augalų aukščių ir svorių).

Galite rezervuoti augalus el. parduotuvėje arba rašyti mums el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Suderinę augalų kainas, pristatymo laiką ir vietą, išrašysime sąskaitą. Siunčiamų augalų dydis ir svoris neribojami. Pristatymo kaina 1 km - 0,30 euro, atstumas skaičiuojamas nuo Limino medelyno iki jūsų nurodyto adreso į abi puses. Pristatome jums patogiu metu.


Nuolaidos:
apsipirkus už 300 eurų taikome 3% nuolaidą;
apsipirkus už 500 eurų taikome 5% nuolaidą;
apsipirkus už 1000 eurų taiko 10% nuolaidą;
didmenininkams nuo 1500 eurų taikome 15% nuolaidą.
Apsipirkus už tam tikrą sumą kreipkitės į mus el. paštu, kad suteiktume jums nuolaidos kodą.
Į apsipirkimo sumą pristatymo kaina neįskaičiuojama.
Pristatymo kainai nuolaida netaikoma.


 

Mes prekiaujame

Rezultatai 5 iš 660 Rodyti daugiau