0

Jūsų krepšelis yra tuščias

SpausdintiEl.paštas
Magnolija sulanžo (Magnolia soulangeana) 'Genie'

Aukštis 3-4 m, žiedai labai tamsūs, gana apvalūs, saulėje beveik neblunka, šviesamėgis, žiemą dengti tik jaunus sodinukus. Parduodamo sodinuko dydis 200 cm, vazonas C20. Medelis.

Kaina: 100,00 €

Įsigyti galima tik medelyne

Per kurjerį siunčiame ne didesnius kaip 50 cm aukščio augalus. Šis sodinukas yra didesnis, todėl jį galite įsigyti atvykę pas mus į medelyną Limino k., Ignalinos r. arba galime jums jį atvežti patys, pristatymo kaina 1 km - 0,25 euro (atstumas skaičiuojamas į abi puses). Norėdami užsakyti pristatymą rašykite el. paštu .;

Riba: iki 50 cm siunčiame (imtinai), nuo 51 cm nesiunčiame.

Aprašymas

Krūmas užauga apie 3-4 m aukščio. Žydi balandžio pab. - gegužės mėnesį skleidžiantis lapams. Žiedai stambūs, skleidžiasi ryškiai rožiniai pumpurai, saulėje beveik neblunka. Mėgsta saulėtas ar pusiau saulėtas vietas, derlingą, vidutiniškai drėgną ir rūgštoką (!) dirvožemį. Negalima purenti ar kasti žemės aplink krūmą, o rudenį šaknis geriausia mulčiuoti. Mulčiui naudokite lapus, durpes, kompostą ar papūdytas pjuvenas. Nemėgsta genėjimo. Rekomenduojame sodinti užuovėjoje, o jaunus sodinukus žiemą pridengti.

Prekės parametrai
Prekės parametrai: Augalai
Augalo tipas   Lapuočiai; Medžiai; Krūmai
Dydis   3 m; 4 m
Lajos forma   kiaušiniška
Žydėjimo laikas   balandis; gegužė
Žiedų spalva   Rožinė
Vietos sąlygos   normalus drėgnumas; saulėta
Ypatingos savybės   kvapus
Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti