Pirkimo žingsniai:

1. Susidėkite visas norimas prekes į krepšelį, spauskite "Rodyti krepšelį" ir jei viskas tinka spauskite "Pirkti" arba "Tęsti".


2. Jei esate registruotas vartotojas arba ką tik užsiregistravote, įsitikinkite, kad esate prisijungę prie savo paskyros (pačiame viršuje turėtumėte matyti užrašus "Vartotojo meniu", "Mano pageidavimai" ir t.t., jei nematote, prisijunkite).


Jei esate neregistruotas vartotojas, pažymėkite "aš noriu registruotis". Įveskite duomenis į visus privalomus žvaidždute pažymėtus laukus. Laukelius be raudonos žvaigždutės galite palikti tuščius. Susipažinkite ir pažymėkite, kad sutinkante su palaugų teikimo sąlygomis. Įveskite raidžių ir/ar skaitmenų kodą, spauskite "Registruotis"
Sėkmingai įvedus visus duomenis matysite tokį vaizdą:


3. Jei nematote savo pristatymo adreso, spauskite "Pridėti adresą" ir suveskite privalomus duomenis. Jei savo adresą matote nieko papildomai įvedinėti nereikia.Pristatymo adresą matysite čia, jei reikia jį galite redaguoti:


4. Pasirinkite pristatymą paspaudę ant rutuliuko


Jei prekes atsiimsite medelyne, rinkitės "atvyksiu į medelyna:atsiimsiu medelyno kainomis". Tokiu atveju sistema automatiškai paskaičiuos nuolaidą ir augalus įsigysite medelyno kainomis. Papildomai kainuos užsakymo administravimo bei paruošimo mokestis - 1,21 eur. Apmokėti galima grynais arba išankstiniu pavedimu.

Pristatymas į namus rikitės "siuntų tarnybos kurjeris" kaina 13,07 eur, jei užsakymas virš 80 eur automatiškai atsiranda nemokamas pristatymas. Apmokėjimas tik pavedimu.

Pristatymas el. paštu - galioja tik dovanų kuponams. Apmokėjimas tik pavedimu.

Jei turite pastabų dėl užsakymo ar jo pristatymo parašykite. Toliau spauskite "Peržiūrėti ir apmokėti".5. Pasirinkite vieną iš galimų apmokėjimo būdų, perskaitykite ir pažymėkite, kad sutinkate su paslaugos teikimo sąlygomis ir spauskite "Užsakyti".6. Patikrinkite ar į jūsų nurodytą el. paštą atėjo automatinis pranešimas, kad jūsų užsakymas užregistruotas. Jei taip, jūsų užsakymą mes gavome.