Pirkimo žingsniai:

1. Susidėkite visas norimas prekes į krepšelį, spauskite "Rodyti krepšelį" ir jei viskas tinka spauskite "Pirkti".

2. Užpildykite visus prašomus laukus ir užsiregistruokite. Jei esate registruotas vartotojas arba ką tik užsiregistravote, įsitikinkite, kad esate prisijungę prie savo paskyros (pačiame viršuje turėtumėte matyti užrašus "Mano profilis", "Mano užsakymai" ir t.t., jei nematote, prisijunkite).

3. Atsidarykite prekių krepšelį, dar kartą viską peržiūrėkite ir spauskite "Pirkti". Pasirinkite savo pristatymo adresą (jei augalus reikia pristatyti kitu, nei registracijos formoje nurodėte, adresu, spauskite "Pridėti adresą" ir įveskite į sistemą kitą adresą).

4. Jei prekes atsiimsite medelyne, rinkitės "Prekes atsiimsiu pats". Visais kitais atvejais rinkitės "Pristatyti nurodytu adresu", o išsiskleidusiame sąraše pasirinkite jums tinkamą variantą. Spauskite "Peržiūrėti ir apmokėti".

5. Pasirinkite vieną iš galimų apmokėjimo būdų, perskaitykite ir pažymėkite, kad sutinkate su paslaugos teikimo sąlygomis ir spauskite "Užsakyti".

6. Patikrinkite ar į jūsų nurodytą el. paštą atėjo automatinis pranešimas, kad jūsų užsakymas užregistruotas. Jei taip, jūsų užsakymą mes gavome.