Mieli pirkėjai ir augalų mylėtojai Smile

Tikimės, kad naujas sezonas atneš Jums daug džiaugsmo ir naujų patirčių besidarbuojant kiemuose, soduose, gėlynuose.
Medelyno darbo laikas:

Nuo balandžio 1d. iki spalio 20d.
pirmadienį - ketvirtadienį:

8.00 - 17.00

penktadienį:

8.00 - 18.00

šeštadienį:

9.00 - 15.00
Limino dekoratyvinių augalų medelynas

Gerbiami pirkėjai,

Limino dekoratyvinių augalų medelynas įkurtas 1994 m. Metams bėgant, didėjo jo plotas, gausėjo augalų asortimentas, augo mūsų patirtis, kompetencija ir profesionalumas.
Šiuo metu auginame daugiau kaip 500 rūšių ir formų dekoratyvinių augalų. Dalį ploto užima augalų ekspozicija, kuri nuolat plečiama. Nemažai sodinukų auginame vazonuose, todėl jų įsigyti galima nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Grunte auginamais augalais prekiaujame balandžio - gegužės ir rugsėjo  - rugpjūčio mėn. Dauguma siūlomų augalų lengvai auginami, atsparūs šalčiams, ligoms ir kenkėjams, todėl jų priežiūrai nereikia skirti daug laiko.
Dalis mūsų asortimento - egzotiški, Lietuvoje dar reti augalai. Siekiame, kad medelyne sau mielą ir reikalingą augalą rastų kiekvienas - lapuočių ir spygliuočių mėgėjas, milžinų ir nykštukų mylėtojai, didelių sodybų ir mažyčių sodelių šeimininkai.
Jau daug metų esame Lietuvos dendrologų draugijos ir Lietuvos gėlininkų sąjungos nariai, dalyvaujame šių organizacijų rengiamose konferencijose ir mokslinėse ekspedicijose Lietuvoje bei užsienyje. Savo žiniomis ir sukaupta patirtimi dalinamės su kolegomis ir su pirkėjais. Pas mus visuomet galite gauti kvalifikuotą informaciją įvairiais augalų auginimo ir komponavimo klausimais.
Nuoširdžiai kviečiame aplankyti mūsų medelyne.
Linkime malonių akiai ir mielų širdžiai pirkinių.Smile