0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Darbo laikas

Nuo kovo 25 d. iki spalio 20 d.

Pirmadienį - ketvirtadienį 8:00-17:00

Penktadienį 8:00-18:00

Šeštadienį 9:00-15:00

Sekmadienį - nedirbame

Liepos 6 d. - nedirbame


Naujos prekės

Naujos prekės

Limino dekoratyvinių augalų medelynas
Kontaktai PDF Spausdinti El. paštas

Limino medelynas

Limino kaim 8-3., Linkmenų sen., Ignalinos raj.

MB Limino medelynas

el. paštas:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

8 600 29088 (darbo metu)

Darbo laikas:

Nuo balandžio 1d. iki spalio 20d.

pirmadienį - ketvirtadienį:

8.00 - 17.00

penktadienį:

8.00 - 18.00

šeštadienį:

9.00 - 15.00


Koordinatės 623034, 6132470 (LKS)
55.312191, 25.938181 (WGS)
55° 18' 43.89", 25° 56' 17.45" (WGS) 
DUK PDF Spausdinti El. paštas
Atsiskaitymo būdai


Perkant internetu:
 • Pavedimu į banko sąskaitą TIK GAVUS UŽSAKYMO PATVIRTINIMĄ (gausite el. laišką, kad jūsų užsakymo būsena pasikeitė iš užregistruoto į patvirtintą ir rekvizitus apmokėjimui).
Perkant medelyne:
 • Grynais
 • Mokėjimo kortele

Prekių užsakymas/rezervacija


Pasirinkus atsiėmimą Limino medelyne:


 • Pasirinkus apmokėjimą bankiniu pavedimu apmokėjimą turime gauti per 3 paras po užsakymo patvirtinimo.
 • Pasirinkus atsiskaitymą grynais augalai rezervuojami 3 paroms po užsakymo patvirtinimo.
 • Augalus atsiimti turite per 3 dienas po užsakymo patvirtinimo, neibent iš anksto buvo el. paštu suderintas kitas atsiėmimo terminas.

Prekių pristatymas

 • Prekės pristatomos su medelyno kurjeriu iš anksto suderinus pristatymo laiką.
 • Prekės pristatomos per Venipak kurjerį. Daugiau skaitykite skyrelyje "Augalų pristatymas".
 • Atvykti atsiimti augalų į medelyną galite tik sulaukę užsakymo patvirtinimo. Užsakymo patvirtinimas reiškia, kad augalai surinkti ir paruošti atidavimui.

Dėmesio! Užsakymo patvirtinimas užtrunka apie 1 - 2 darbo dienas, todėl jei norite užsakymą atsiimti dar tą pačią dieną medelyne, padarę užsakymą pasiskambinkite kontaktuose nurodytu tel. nr. ir suderinkite augalų pasiėmimo laiką.


Sutartiniai žymėjimai:


C3/20cm.       -  3 litrų vazonas, 20 cm augalo aukštis


C1.5 / mažas  - 1.5 litrų vazonas, augalo aukštis apie 1-10 cm

Gr.                   -  parduodami iškasti iš grunto, atvira šaknų sistema

C10/Pa120(140)    - 10 litrų vazonas, augalas skiepytas į kotą, kurio aukštis 120cm. Bendras augalo aukštis (kotas  + įskiepis) 140 cm, įskiepio aukštis šiuo metu 20 cm.

 • Nurodyti tikslų augalo aukštį yra sunku, nes jie auga, yra apkerpami ir t.t. Todėl internetinėje parduotuvėje nurodyti vidutiniai dydžiai (+-10 cm).
 • Į augalo aukštį vazono aukštis nėra įskaičiuotas.


Dažnai Užduodami Klausimai


1. Kas yra užsakymo patvirtinimas?

Užsakymo patvirtinimas - tai antras Jūsų nurodytu el . paštu gautas laiškas, kuriame parašyta, kad Jūsų užsakymo būsena iš „UŽREGISTRUOTAS“ pasikeitė į „PATVIRTINTAS“ ir jame esanti asmeninė žinutė nuo mūsų, kad „augalai rezervuoti“. Žinutėje nuo mūsų gali būti ir kita svarbi informacija, susijusi su Jūsų užsakymu. Užsakymo patvirtinimas reiškia, kad Jūsų užsakyti sodinukai yra surinkti ir paruošti atidavimui / išsiuntimui.

2. Kodėl turiu sulaukti užsakymo patvirtinimo?

Kadangi prekybą vykdome ne tik internetu, turimi  sodinukų kiekiai medelyne greitai keičiasi (tiksliau mažėja), o ir dėl kokių nors priežasčių nukentėjusių  augalų Jums tikrai nerezervuosime ir nesiųsime, todėl gavę Jūsų užsakymą turime kiekvienu atveju įsitikinti ar yra pakankamas kiekis kokybiškų sodinukų.

3. Kiek užtrunka užsakymo patvirtinimas?

Užsakymo patvirtinimas gali trukti nuo kelių valandų iki 2 darbo dienų (pavasario metu gali užtrukti ilgiau).  Jei skubate ar augalų norite atvažiuoti pasiimti užsakymo pateikimo dieną, susisiekite šiuo tel. nr. 8-671-18939 ir Jūsų užsakymas bus kaip įmanoma greičiau surinktas ir paruoštas atidavimui.

4. Ką daryti, jei apmokėjau užsakymą nesulaukęs patvirtinimo?

Visų pirma – sulaukite užsakymo patvirtinimo.  Galbūt turėsime visko pakankamai. Jei vis tik kažko nebeturime,  už likusią laisvą pinigų sumą išsirinkite iš mūsų parduotuvės bet kuriuos kitus sodinukus ir informuokite mus kontaktuose nurodytu tel. nr. arba el. paštu ir trūkstamus augalus pakeisime Jūsų išsirinktais.

5. Ką reiškia „augalai rezervuoti“?

Tai reiškia, kad pagal Jūsų užsakymą mes atrinkome geriausius ir gražiausius šiuo metu turimus sodinukus ir juos sukrovėme į specialiai užsakytiems augalams skirtą vietą ar kaip kitaip juos pažymėjome ir jie nebus parduodami: 3 dienas, jei pasirinkote apmokėjimą bankiniu pavedimu; 7 dienas, jei pasirinkote atsiskaitymą grynaisiais, atsiimant augalus medelyne.

6. Kada jūs pamatote mano užsakymą?

Jūsų užsakymą pamatome, kai paspaudžiate mygtuką „Patvirtinti užsakymą“. Jūsų nurodytu el. paštu tučtuojau išsiunčiamas automatiškai sugeneruotas el. laiškas, kad užsakymas „UŽREGISTRUOTAS“.

7. Ką reiškia užsakymo statusas:

 • Užregistruotas – mes gavome Jūsų užsakymą.
 • Patvirtintas – augalai rezervuoti (surinkti ir paruošti atidavimui / išsiuntimui). Skaityti aukščiau „Ką reiškia „augalai rezervuoti“?“
 • Laukia apmokėjimo – užsakymas patvirtintas, laukiame apmokėjimo bankiniu pavedimu.
 • Apmokėtas – pasirinkus atsiėmimą Limino medelyne, kai mokama bankiniu pavedimu, tai reiškia, kad jau galite atvažiuoti atsiimti sodinukų. Užsakius pristatymo paslaugą, tai reiškia, kad augalai Jums bus išsiųsti artimiausiu reisu.
 • Pristatytas – užsakytus augalus priėmė / atsiėmė Jūs ar Jūsų įgaliotas asmuo.
 • Atšauktas – užsakymas anuliuotas Jūsų pageidavimu ar dėl apmokėjimo / atsiėmimo terminų nesilaikymo.
 • Laukiantis atsiėmimo - sodinukai pristatyti į augalų prekybos aikštelę Nemėžėlėje arba surinkti ir paruošti atsiėmimui Limino medelyne. Atsiimti galite aikštelės/medelyno darbo laiku (žiūrėti skyrelyje "Kontaktai") ne ilgiau kaip per 7 dienas (medelyne) ir ne ilgiau kaip per 6 dienas (Vilniuje).

8. Kokio dydžio sodinukus parduodate?

Mūsų internetinėje parduotuvėje surašyti visi dydžiai ir kainos, ką turime būtent šiuo metu. Pirmiausia, kad atsidarytumėte prekės aprašymą, paspauskite ant augalo pavadinimo.

Atsidariusiame lange išskleiskite sąrašą kaip parodyta paveikslėlyje. Išskleistame sąraše (mūsų pavyzdyje) matote, kad šių tujų turime 25 cm aukščio po 10 Lt ir 70 cm aukščio po 15 Lt. Pasirinkę norimą variantą, spauskite "Į krepšelį" ir prekė atsidurs jūsų prekių krepšelyje.