0

Jūsų krepšelis yra tuščias

SpausdintiEl.paštas
Aktinidija (Actinidia deliciosa ) 'Zakarpacie'

Jūsų sodui-egzotiškas vijoklis, kurio vaisiai panašūs į kivius. Parduodamo sodinuko dydis 60/90cm cm, kaina medelyne 10 eur.

Kaina: 10,00 €

Įsigyti galima tik medelyne

Per kurjerį siunčiame ne didesnius kaip 50 cm aukščio augalus. Šis sodinukas yra didesnis, todėl jį galite įsigyti atvykę pas mus į medelyną Limino k., Ignalinos r. arba galime jums jį atvežti patys, pristatymo kaina 1 km - 0,25 euro (atstumas skaičiuojamas į abi puses). Norėdami užsakyti pristatymą rašykite el. paštu .;

Riba: iki 50 cm siunčiame (imtinai), nuo 51 cm nesiunčiame.

Aprašymas

Auga labai sparčiai. Žydi V- VI mėn. Auginama dėl labai skanių bei vitaminingų, į kivius panašių vaisių, kurie sunoksta spalį. Augalui reikalinga tvirta atrama, rudeninis ir vasarinis genėjimas. Pavasarį genėti negalima. Ši veislė ypatinga tuo, kad tas pats augalas turi ir vyriškų ir moteriškų žiedų, todėl norint mėgautis vaisiais, užtenka įsigyti vieną augalą. Vaisiai stambūs, 75-80 g svorio, skanūs, labai vitaminingi. Pradeda derėti 3-4metais po pasodinimo. Būtina parinkti šiltą, saulėtą vietą, geriausiai prie pietinės sienos, kad būtų galimybė pridengti nuo pavasario šalnų, arba sodinti šiltnamyje. Dirvožemis normalaus drėgnumo ir derlingumo. Jaunus sodinukus žiemai dengti.

Prekės parametrai
Prekės parametrai: Augalai
Augalo tipas   Lapuočiai; Vijokliai
Dydis   4 m; 5 m; 5-10 m
Lajos forma   vijoklinė
Žiedų spalva   Balta
Įsigijimo galimybės   Siunčiame su kurjeriu
Valgomi vaisiai arba` lapai   Valgomi vaisiai
Vietos sąlygos   normalus drėgnumas; saulėta; pusiau saulė ar dalinis pavėsis
Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti